Sarah Aristidou & Spectra Ensemble

image - Sarah Aristidou & Spectra Ensemble

Over

Cathy Berberian was een opmerkelijke artieste die de conventies van klassieke muziek op eigenzinnige wijze door elkaar schudde. Met haar soepele stem verlegde ze de grenzen van vocaliteit en was ze een inspiratiebron voor de grootste componisten van de 20ste eeuw, waaronder haar toenmalige echtgenoot Luciano Berio. In 2025 zouden beide grootheden honderd jaar oud zijn geworden, wat aanleiding geeft tot een hommage aan dit kunstenaarskoppel.
Het excentrieke Recital I: for Cathy staat centraal in dit eerbetoon. Hierin creëerde Berio een briljante collage in tragikomische stijl met muziek van onder meer Monteverdi, Wagner en Schönberg. Sarah Aristidou, een nieuwe ster aan het operafirmament, brengt dit werk tot leven begeleid door het Spectra Ensemble. Naast Recital I: for Cathy vervolledigen Luciano Berio's Folk Songs, wederom geschreven voor Berberian, en Berberians Stripsody deze avond vol levendige en muzikale exploratie.
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit
Speciale gezinnen
Speciaal voor kinderen
Doven en slechthorenden

Beurs BIKE BRUSSELS 2025

21 mrt 23 mrt
Salons / Beurzen Salons / Beurzen
Gare Maritime, Tour & Taxis
Bruxelles - Bruxelles
🚴‍♂️ Bike Brussels 2025 is de niet te missen beurs voor stadsfietsen, fietsvakanties en cargofietsen. Van 21 tot 23 maart in de Gare Maritime van Tour & Taxis ontdek je meer dan 120 exposanten, test je fietsen op indoor- en outdoorparcours, volg je boeiende conferenties en neem je deel aan interactieve workshops. Een uniek evenement voor alle liefhebbers van duurzame mobiliteit! 🌿🚲
Nog meer evenementen Concerten > Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag