Tentoonstelling « Seuls avec les autres »

image - Tentoonstelling « Seuls avec les autres »

Over

Dit is de naam die fotografen Michel Loriaux en Lionel Jusseret hebben gegeven aan hun werk gemakt bij mensen met autisme in hun leefomgeving. Hun vriendelijke benadering en blik, het geduld en de tijd die een dergelijk fotografisch documentaire vereist, dienen als een hulpmiddel voor het opbouwen van een zelfbeeld, door op de juiste afstand te blijven, met het juiste reflex, de juiste ingesteldheid, zonder ooit "de indringer" te zijn.
In samenwerking met het CAJ Les Platanes presenteert deze tentoonstelling foto’s en werken van art brut, gedifferentieerd of outsider kunst, afhankelijk van het perspectief. Dit evenement, dat gefotografeerden en picturale werken van anderen zoals zij combineert, is een open deur naar het universum van elk van deze personen; autistisch (maar niet enkel dat), artistiek (maar niet enkel dat), met als doel sociale inclusie van deze laatsten via een artistieke benadering, een openheid van de handicap voor iedereen en een inclusie van dit handicapconcept in de samenleving als vector van uitwisseling, delen, samenwerking en wederzijdse acceptatie.
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit
Speciale gezinnen
Speciaal voor kinderen
Doven en slechthorenden

Beurs BIKE BRUSSELS 2025

21 mrt 23 mrt
Salons / Beurzen Salons / Beurzen
Gare Maritime, Tour & Taxis
Bruxelles - Bruxelles
🚴‍♂️ Bike Brussels 2025 is de niet te missen beurs voor stadsfietsen, fietsvakanties en cargofietsen. Van 21 tot 23 maart in de Gare Maritime van Tour & Taxis ontdek je meer dan 120 exposanten, test je fietsen op indoor- en outdoorparcours, volg je boeiende conferenties en neem je deel aan interactieve workshops. Een uniek evenement voor alle liefhebbers van duurzame mobiliteit! 🌿🚲

Andere evenementen Tentoonstellingen > Foto's

VCRB Gallery presenteert Onirico, een duotentoonstelling van Katrin Brause en Willy Verginer

30 jan 16 mrt
Tentoonstellingen Galerijen
Antwerpen
Antwerpen - Anvers
VCRB Gallery Antwerp kondigt met trots de duo-tentoonstelling aan van Willy Verginer en Katrin Brause, twee kunstenaars die elkaar ontmoeten in hun gedeelde fascinatie voor religieuze symboliek en métier. Verginer en Brause tonen tijdens deze tentoonstelling respectievelijk een nieuwe reeks sculpturen en schilderijen. De tentoonstelling loopt van 30 januari tot 16 maart 2025 in de galerie aan de De Burburestraat in Antwerpen.
Nog meer evenementen Tentoonstellingen > Foto's
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag