Qigong weekend in de Ardennen

image - Qigong weekend in de Ardennen

Over

Dit lange weekend in de Paasvakantie van 2025 staat helemaal in het teken van diepe ontspanning, healing & transformatie. Je leert werken met het Qiveld en de kracht van intentie. Je leert oefeningen die je fysieke, mentale en emotionele weerstand vergroten. We voeden en verzorgen onze organen. Daarbij hebben we aandacht voor het fysieke orgaan en voor de daarbij horende emotionele en mentale activiteiten.

Omdat ik zowel Qigong teacher als Zhengti Therapist ben, werken we tijdens de workshops met technieken uit Zhineng Qigong en Medical Qigong (Zhengti Therapy).

Je hebt geen voorkennis nodig om deel te nemen aan dit weekend.

De locatie, la ferme du Bois-le-Comte, is een bijzondere plek die verstilling, healing en transformatieprocessen weet te dragen en ondersteunen.


Start: donderdag 10 april 2025 om 18u, diner om 19u
Einde: zondag 13 april 2025 om 16u

Locatie
La ferme du Bois-le-Comte, Bois-le-Comte 1, Florenville

 

Deelnamebedrag: €585pp (3-4p kamer)

↳ inbegrepen: 3 overnachtingen, biologische en plantaardige maaltijden: 3x ontbijt, 3x lunch, 3x diner, doorlopend water & thee





Praktische informatie

Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Nog meer evenementen Stages / Cursussen > Gezondheid / Natuur / Welzijn
Nog meer evenementen Luxembourg (Province)
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag