image - Yeule - FITNESSS

Over

YEULE is de cyberpop avatar van de 26-jarige multidisciplinaire kunstenaar Nat Ćmiel. De Anglo-Singaporese non-binaire artiest, performer-x en muzikant-x komt terug naar Le Botanique om zijn nieuwe album getiteld 'softscars' te presenteren. Het is een album dat thema's van menselijkheid verkent in een context van technologische onderdompeling, waarbij de invloeden van alternatieve rock en hedendaagse digitale cultuur samensmelten. Weg zijn de etherische elektronische soundscapes van zijn vorige albums 'Glitch Princess' (2022) en 'Serotonin II' (2019), yeule verrast ons opnieuw met pop-punk melodieën, expressieve zang en intense 90s-infused gitaarriffs. Geprezen door Pitchfork als de beste nieuwe muziekrelease, helpt 'softscars' ons onze digitale angst te overwinnen met een nostalgie getint met sterrenachtige synths.


FITNESSS ontstaat als een composiet van draden en aderen die zijn doorboord met de gedistilleerde woede en het verdriet van de gedecimeerde prothetische elektronica van Los Angeles, waarbij engelachtige impulsen door zenuwcircuits circuleren om de oerchoreografie van onze heilige voorouders over te brengen. 



Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit

Haïti, voorbij de bendes

07 feb 07 mrt
Tentoonstellingen Foto's
Auderghem Centre
Oudergem - Bruxelles
Haïti, voorbij de clichés: een rurale werkelijkheid die klopt. 🇭🇹 Yvelt Champagne, een getalenteerde jonge fotograaf, laat een authentiek land zien, ver weg van sensatieberichten. Deze beelden komen uit de reportage die in oktober 2024 werd besteld. Ontdek zijn gevoelige en geëngageerde oog, dat de ziel van een veerkrachtig volk vastlegt. ➡️ tentoonstelling "Haïti, voorbij de bendes": van 7 februari tot 7 maart in galerie Non Peut-Être. Opening op 7 februari om 18u30. https://fb.me/e/7nc1bd2rx
Nog meer evenementen Concerten > Indie / Experimenteel
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag