image - Ramen als ogen

Over

Brent Beukelaer en band


Brent Beukelaer stelt zijn tweede album ‘Ramen Als Ogen’ voor. Geïnspireerd door Nick Drake, Spinvis, The National en Lieven Coppieters. Het album staat vol prachtige, tot de verbeelding sprekende liedjes. De stijl van Brent is poëtisch en meeslepend en elk nummer voelt aan als een miniroman, waarbij een song van 4 minuten een verhaal vertelt dat nog maanden in het hoofd van de luisteraar kan blijven nazinderen. 


In 2016 werd Brent de Belgische winnaar van de prestigieuze Nekka-wedstrijd. Nummers als Klein Maar Gigantisch, Ochtendwekker en Het Blinker Meisje werden lustig gedraaid door Radio 1, Radio 2, Radio Willy en zelfs in Nederland op NPO 5 en NPO 1, Ademwolk kreeg zelfs de hoogste rotatie op Radio 1. In 2020 won Brent De Nieuwe Lichting op Studio Brussel met zijn project The Radar Station.



Praktische informatie

Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit
Speciale gezinnen
Speciaal voor kinderen
Doven en slechthorenden

Beurs BIKE BRUSSELS 2025

21 mrt 23 mrt
Salons / Beurzen Salons / Beurzen
Gare Maritime, Tour & Taxis
Bruxelles - Bruxelles
🚴‍♂️ Bike Brussels 2025 is de niet te missen beurs voor stadsfietsen, fietsvakanties en cargofietsen. Van 21 tot 23 maart in de Gare Maritime van Tour & Taxis ontdek je meer dan 120 exposanten, test je fietsen op indoor- en outdoorparcours, volg je boeiende conferenties en neem je deel aan interactieve workshops. Een uniek evenement voor alle liefhebbers van duurzame mobiliteit! 🌿🚲
Nog meer evenementen Concerten > Nederlandstalige muziek
Nog meer evenementen West-Vlaanderen
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag