De leukste evenementen voor ValentijnValentijnsdag komt eraan! Romantiek en momenten voor twee zijn aan de orde.
Alle kleurrijke carnavalsfeesten in BelgiëJoepieeee! Het is carnaval. Trek je beste verkleedkledij aan en laten we feesten!
Zin in een avondje comedy?Lachen is vaak het beste medicijn, en er is geen betere manier om je dag op te fleuren dan met een avondje comedy!
Wat is er te doen in februari? Februari, de maand van de liefde! Er zijn veel evenementen voorzien in het kader van Valentijn, maar dat is natuurlijk niet alles! Ook alleenstaanden en gezinnen komen aan hun trekken. Hier zijn de top evenementen van de maand!
Yoga 13 jan 31 mrt Sportevenementen GC WaBo - Gemeenschapcentrum Watermaal-Bosvoorde Watermaal-Bosvoorde - Bruxelles Namasté ''Het licht in mij, groet het licht in jou''Yoga verlicht spanning, zorgen en stress. Dankzij yoga wordt ons lichaam flexibel en onze spieren en botten sterker.
Lezing Thomas Dielman 05 feb 11 mrt Lezingen / Debatten GC WaBo - Gemeenschapcentrum Watermaal-Bosvoorde Watermaal-Bosvoorde - Bruxelles De roep om succesvol te zijn is te luid geworden. Als je gelukkig wil zijn dan moet je én succesvol zijn op je werk én succesvol in je privé-leven. De bewijzen hiervan laat je achter op Facebook en In
Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit Expo Don Ken Tot 16 feb 2025 Tentoonstellingen Schilderijen Galerie Art Depot Bonheiden - Anvers Niet te missen DON KEN (Donald Versleyken)