RYUICHI SAKAMOTO Concert Avond

image - RYUICHI SAKAMOTO Concert Avond

Over

RYUICHI SAKAMOTO Concertavond - 15 december 2024 vanaf 17:30

De beroemde Japanse componist Ryuichi Sakamoto, geroemd om zijn iconische filmmuziek zoals Merry Christmas, Mr. Lawrence en The Last Emperor, staat centraal in ons laatste concert van 2024!

Een unieke muzikale reis
Beleef de eigentijdse klassieke muziek van Ryuichi Sakamoto, met invloeden die variëren van Debussy tot de Rolling Stones, van de baanbrekende Brusselse elektronische groep TELEX en zijn eigen beïnvloedend met Yellow Magic Orchestra (Y.M.O.).

Hoogtepunten van het programma:

  • Amor

  • Merry Christmas, Mr. Lawrence

  • Sheltering Sky

  • Bolerish

  • Happy End

  • Aqua

  • Fragmenten uit "12", het laatste album van Ryuichi Sakamoto,  vlak voor zijn overlijden.

Programma van de avond:

  • 17:30: Pre-concert sfeer aan de bar
    Dompel je onder in het techno/pop-universum van Yellow Magic Orchestra met een selectie van hun iconische werk uit de jaren 70 en 80.

  • 18:00: Concert in de zaal "Boudoir"
    Met uitzonderlijke uitvoerders:

    • Yu-Fen Chang (piano)

    • Jean-Philippe Collard-Neven (piano & elektronica)

    • Alex Tambu (piano)

  • 19:15: After-concert electro-pop aan de bar
    Geniet van een liveoptreden van Alek et les Japonaises, en misschien nodigt de sfeer je uit om een dansje te wagen. Een verrassing (Marika Suzuki?) kan op je wachten—maar psst, we hebben niets gezegd!

Een avond die belooft onvergetelijk te worden!

Uitvoerders:

Locatie: Zaal "Boudoir", La Tricoterie
Bar-restaurant open tot 22:00: Begin en sluit je avond af in de gezellige sfeer van het bar-restaurant van La Tricoterie.

Datum & tijd: Zondag 15 december om 18:00
Tickets: €19 | €12 | Art. 27
Last-minute tickets beschikbaar op Visit.brussels

Reserveer nu je plek voor dit buitengewone eerbetoon aan een meester van de hedendaagse muziek!


Praktische informatie

Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit

Haïti, voorbij de bendes

07 feb 07 mrt
Tentoonstellingen Foto's
Auderghem Centre
Oudergem - Bruxelles
Haïti, voorbij de clichés: een rurale werkelijkheid die klopt. 🇭🇹 Yvelt Champagne, een getalenteerde jonge fotograaf, laat een authentiek land zien, ver weg van sensatieberichten. Deze beelden komen uit de reportage die in oktober 2024 werd besteld. Ontdek zijn gevoelige en geëngageerde oog, dat de ziel van een veerkrachtig volk vastlegt. ➡️ tentoonstelling "Haïti, voorbij de bendes": van 7 februari tot 7 maart in galerie Non Peut-Être. Opening op 7 februari om 18u30. https://fb.me/e/7nc1bd2rx
Nog meer evenementen Concerten > Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Nog meer evenementen Bosnie
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag