Guinguettes

image - Guinguettes

Over


Les Guinguettes beloven een gezellig moment in de tuin van La Maison des Arts. Breng je middagpauze op vrijdag 14, 21 en 28 juni van 12.30 tot 13.30 uur door in de zon met een streepje muziek.

Deze drie middagen ontdek je muzikanten naar ieders smaak!

Profiteer er dan ook meteen van om ons Estaminet binnen te stappen en er tijdens de concerten te genieten van lekkere gerechtjes of gewoon een verfrissend glas!

Kom je alleen, met vrienden, buren of collega’s? We kijken ernaar uit je te verwelkomen in dit groene pareltje in de stad!

14.06 – ROOT MEAN SQUARE

Root Mean Square is het indie-rock kwartet gevormd door Samuel Mansart, Clara Charlier, Hugo Franquin en Noé Peigneur. Ze komen uit Namen en Charleroi maar leerden elkaar kennen in Louvain- la-Neuve, waar ze sound engineering en open podium studeerden. Ze maken intense, rustgevende zettingen, tussen folk, rock en ambient in, met daarop de dromerige stemmen van Sam en Clara.

Links: Root Mean Square (@rootmeansquare.rms) • Photos et vidéos Instagram


21.06 – MAMA BISHOP

Mama Bishop is een Brusselse ontmoeting tussen zeven verschillende persoonlijkheden, met elk hun eigen invloeden, ervaringen en gevoeligheden die samensmelten in een heel eigen stijl. De leidraad? De waarden uit de seventies: liefde, schoonheid en het leven. Soul, jazz, funk en pop komen met energie en een vleugje onschuld nederig samen in buitengewone, leuke muziek.
Ze voert je mee naar onbetreden melodische landschappen …

Links: mamabishopband | Instagram, Facebook | Linktree


28.06 – GREAT MEN WITH NO FEAR

Frédéric Laval, singer-songwriter uit Bordeaux, zet zijn emoties om in klanken, metaforen en verhaaltjes gekleurd met melancholische folk.
Zijn nummers waarin ruwe gitaarklanken en elektronische bewerkingen doen denken aan Sufjan Stevens of Angelo De Augustine.

Links: GMWNF Music (greatmenwithnofear.com)


 


Praktische informatie

Deel :

Fotogalerij (1)

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit

Haïti, voorbij de bendes

07 feb 07 mrt
Tentoonstellingen Foto's
Auderghem Centre
Oudergem - Bruxelles
Haïti, voorbij de clichés: een rurale werkelijkheid die klopt. 🇭🇹 Yvelt Champagne, een getalenteerde jonge fotograaf, laat een authentiek land zien, ver weg van sensatieberichten. Deze beelden komen uit de reportage die in oktober 2024 werd besteld. Ontdek zijn gevoelige en geëngageerde oog, dat de ziel van een veerkrachtig volk vastlegt. ➡️ tentoonstelling "Haïti, voorbij de bendes": van 7 februari tot 7 maart in galerie Non Peut-Être. Opening op 7 februari om 18u30. https://fb.me/e/7nc1bd2rx
Nog meer evenementen Concerten > Varia
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag